Bezpečnostné záznamníky

Bezpečnostné záznamníky sú neoddeliteľnou súčasťou každého sledovacieho systému. Ich základnou funkciou je nahrávanie a archivácia videosúborov – dokážu však aj oveľa viac.

 

Typy rekordérov

Záznamník pre IP kamerové sety

Sieťové videorekordéry (NVR)

Sieťový videorekordér (NVR) sa používa s káblovými IP bezpečnostnými kamerami. Majú vstavané porty Power-over-Ethernet (PoE) pre jednoduché pripojenie kamery jedným káblom. K dispozícii sú 8, 16 a 32 kanálové modely.


videorekordér analógové kamerové sety

Digitálne videorekordéry (DVR)

Digitálny videorekordér (DVR) je určený pre káblové analógové bezpečnostné kamery. Používa siamskú BNC kabeláž pre flexibilné a jednoduché pripojenie kamery. Digitálne videorekordéry Securia Pro sa dodávajú v 4,  8 a 16 kanálových variantoch.


wifi záznamník pre kamerové sety

WiFi boxy

WiFi boxy sú súčasťou wifi kamerových setov a slúžia na zaznamenávanie dát prenášaných kamerami a ukladanie na pevný disk, ktorý máme takisto v ponuke. Fungujú na princípe prenášania signálu z kamier cez internet do prijímača, pripojeného k vášmu nahrávaciemu zariadeniu.


 Funkcie rekordéra

Všetky bezpečnostné záznamníky Securia Pro sú skonštruované pomocou najmodernejších technológií, aby bola zabezpečená maximálna spoľahlivosť a vysokokvalitný výkon. Tu je niekoľko z ich funkcií:

 

 

Zaznamenať, uložiť, zobraziť

Záznamníky sú určené na zaznamenávanie a ukladanie prichádzajúcich dát z bezpečnostných kamier. Umožňujú vám tiež prezerať živé video, udalosti prehrávania a záložné zábery.

žena sleduje stream z bezpečnostnej kamery


Systémové nastavenia

 

Rekordéry sú miestom, kde máte prístup ku všetkým nastaveniam systému vrátane rozlíšenia, režimov nahrávania, detekcie pohybu, pohybových zón, orientácie videa a ďalších.

 

 

  

Vzdialené prezeranie

 

Pripojením bezpečnostných záznamníkov k mobilnej aplikácii získate prístup ku kamerám zo svojho inteligentného zariadenia. Niektoré systémové nastavenia je možné upraviť aj prostredníctvom aplikácie.

vzdialené prezeranie


Detekcia pohybu

 

Bezpečnostné rekordéry buď detegujú pohyb sami (NVR / DVR), alebo im kamery oznámia, že bol detekovaný pohyb, čo uľahčuje prezeranie minulých udalostí.

 

žena sleduje stream z bezpečnostnej kamery

 


Automatické prepisovanie

 

Rekordéry používajú pevné disky alebo mircoSD karty a sú navrhnuté tak, aby automaticky prepisovali najstaršie nahrávky najnovšími.

 

 

časový záznam z bezpečnostnej kamery
 

 

 

Späť do obchodu