Solárne kamery

Solárna kamera znamená, že kamera má viditeľný solárny panel umiestnený zväčša na hornej ploche kamery a tým sa generuje energia pre batérie, ktoré zabezpečujú fungovanie kamery. Pri zaznamenaní pohybu kamera posiela, cez WIFI notifikáciu na Váš mobilný telefón, samozrejme po pridaní aplikácie a párovaní mobilného telefónu. Inak ju môžeme označiť aj wifi kamera na baterky.

Najpredávanejšie

22874 1 securia pro ip 2mp solar 4g kamera n693w 200w 4g
ZADARMOZADARMO 384 € –42 %
Pôvodne: 384 €  (–42 %)
219 €
22874 1 securia pro ip 2mp solar 4g kamera n693w 200w 4g
2 MP
ZADARMOZADARMO 384 € –42 %
219 €
  • Rozlíšenie 2 Mpx
  • Uhol záberu 120°
  • Objektív 4 mm
  • 4G áno
  • Nahrávanie SD karta
  • Detekcia pohybu áno PIR
  • Obojstranná komunikácia áno

 

Kód: 02011
1 položiek celkom

Vitajte vo svete solárnych kamier!

 

Udržateľné a efektívne riešenie, vyberte si solárnu kameru!

 

Solárne kamery prinášajú revolúciu v technológii sledovania, pretože majú svoj vlastný zdroj energie prostredníctvom solárnych článkov. Táto lacná kamera umožňuje vlastnú údržbu, čím eliminuje potrebu sieťového pripojenia alebo použitia káblov. Solárne kamery sú vynikajúcou voľbou pre udržateľný a efektívny dohľad.

 

Ekonomické riešenie, optimalizácia nákladov

 

Solárne kamery sú lacné, pretože nevyžadujú napájanie zo siete ani neustálu výmenu batérie. Kamera vybavená solárnymi článkami znamená dlhodobú úsporu pri prevádzke, preto je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ekonomické riešenie sledovania a pri inštalácii kamery uvažujú v dlhodobom horizonte.

 

Nezávislosť v zásobovaní energiou, keďže je sebestačná

 

Solárne  kamery zaisťujú nezávislosť v dodávke energie. Vďaka využívaniu slnečnej energie pracujú kamery nepretržite a zaznamenávajú zábery bez toho, aby sa spoliehali na elektrinu zo siete. To znamená, že solárne kamery sú ideálne pre miesta, kde nie je k dispozícii sieťové napájanie alebo by bola inštalácia nákladná.

 

Nenechajte si ujsť výhody lacných a sebestačných solárnych kamier! Objavte nový rozmer udržateľného a efektívneho dohľadu. Ak máte akékoľvek otázky alebo chcete zadať objednávku, kontaktujte nás ešte dnes!

Späť do obchodu