IR Power On

Funkcia "IR Power On" v bezpečnostnej kamere súvisí s infračerveným (IR) osvetlením, ktoré je určené na nočné videnie. Infračervené LED diódy na kamere emitujú neviditeľné svetlo v infračervenom spektre, čo umožňuje kamere zaznamenávať obraz aj v úplnej tme.

Keď je funkcia "IR Power On" aktivovaná, znamená to, že infračervené osvetlenie kamery je zapnuté. Táto funkcia automaticky prepína medzi denným a nočným režimom v závislosti na okolitej svetelnosti. Počas dňa, keď je dosť svetla, môže kamera používať bežné osvetlenie a farebný režim. Avšak, keď sa stmieva alebo je úplná tma, "IR Power On" automaticky aktivuje infračervené osvetlenie, čím umožní kamere zachytiť obraz v podmienkach s nízkym osvetlením alebo v úplnej tme.

Táto funkcia je veľmi užitočná pre bezpečnostné kamery, ktoré sú umiestnené vonku alebo v prostrediach s obmedzeným osvetlením, pretože umožňuje neustálu monitorovanie aj počas noci. Dôsledkom toho je, že kamera môže poskytovať nepretržitý dohľad bez ohľadu na dennú dobu.

Späť do obchodu