Ako nastaviť na wifi otočnej kamere automatické otáčanie za objektom

Táto funkcia sa v aplikácii volá Auto Track a nie každá kamera Securia Pro ju podporuje, preto je potrebné pred začiatkom nastavenia preveriť v popise produktu či Vaša kamera túto funkciu obsahuje.

Má viaceré možnosti nastavenia, a to základné a rozšírené.

Základné nastavenie aktivujete prepnutím tlačidla v aplikácii Auto Track Switch do polohy ako na obrázku nižšie

V tomto režime sa kamera otáča za pohybujúcim sa objektom a zostane v poslednej polohe, kde dokázala objekt sledovať.

Rozšírená možnosť sledovania sa aktivuje nastavením Sensitivity, kde nastavujete citlivosť na sledované objekty a vyberáte z troch možností nízka (Low), stredná (Middle) a vysoká citlivosť (High).

Potvrdením výberu citlivosti následne zvolíte dĺžku času, ktorý má kamera pohybujúci objekt sledovať a následne sa kamera vráti do polohy, v ktorej bola natočená/nastavená. V našom prípade máme nastavenú dĺžku 5 sekúnd.

Následne nastavenia potvrdíme tlačidlom Nastavenie Sledovania (Set Watch)

Táto rozšírená možnosť sa dá využiť napríklad na sledovanie vstupnej brány, kde sa nastaví kamera na vchod a po detekcii pohybujúceho sa objektu kamera sleduje tento objekt až kým sa neprestane hýbať alebo neopustí sledovaný priestor a po nastavenom čase sa kamera vráti do východzieho nastaveného bodu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie