Špionážne kamery

Špionážne kamery sú vyhľadávaným produktom pre výrazne obmedzený a cielený druh činnosti. Využívajú sa pri sledovaní istých cieľových osôb, monitorovaní objektov, či ako účelný prostriedok pri odhaľovaní aktivít istých nelegálnych záujmových skupín. Na to, aby špionážne kamery poskytli objektívny, nespochybniteľný a nanajvýš detailný záznam, musia byť vybavené pokrokovou technikou. Pre potreby rôznych špionážnych činností sa do popredia dostávajú dokonale ukryté kamery hlavne v bežných predmetoch a zariadeniach. Môžu to byť USB kľúče, perá, knihy, a mnoho iných vecí. Podmienkou by malo byť, aby boli špionážne kamery malé a v danom priestore nenápadné, jednoduché prenosné pamäťové médiá.

Najpredávanejšie

5240 securia pro 2mp spy book kamera spy bk01 200w
109 € –10 %
Pôvodne: 109 €  (–10 %)
97,90 €
5240 securia pro 2mp spy book kamera spy bk01 200w
2 MP
109 € –10 %
97,90 €
  • Rozlíšenie 2 MPx
  • Uhol záberu 65°
  • Detekcia pohybu áno
  • Záznam zvuku áno
  • Výdrž 30 hodín
  • MicroSD karta áno
Kód: 01963
1 položiek celkom

Objavte vynikajúce riešenia kamerových atráp!

 

Diskrétny a efektívny vzhľad

 

Falošné kamery sú vynikajúcim riešením na zvýšenie efektivity sledovania bez nákladov a nastavovania skutočných kamier. Falošné kamery môžu svojim diskrétnym vzhľadom zabrániť zámerom zločincov, ktorí sa neodvážia riskovať v oblasti, kde je prítomnosť kamier viditeľná.

 

Efekt falošných kamier je prevencia a odstrašenie

 

Falošné kamery môžu zabrániť zločinom a narušeniam tým, že odradia potenciálnych zločincov. Vzhľad neustáleho sledovania môže mať na zločincov znepokojujúci účinok a znížiť riziko kriminality v danej oblasti.

 

Hlavnou výhodou falošných kamier je efektívnosť nákladov

 

Atrapy kamier ponúkajú ekonomické riešenie pre tých, ktorí chcú zaviesť bezpečnostné opatrenia s obmedzeným rozpočtom. Falošné kamery sa ľahko inštalujú a nevyžadujú zložitú kabeláž ani sieťové pripojenia. Toto cenovo výhodné riešenie môže byť ideálnou voľbou v oblastiach, kde by inštalácia skutočných kamier bola príliš drahá.

 

Klamlivým vzhľadom falošných kamier je kvalitné prevedenie

 

Falošné kamery majú kvalitný dizajn, ktorý zodpovedá vzhľadu skutočných kamier. Atrapy kamier sa svojím klamlivým vzhľadom ľahko zmestia do akéhokoľvek prostredia a upútajú pozornosť očí.

 

Vyberte si kamerové atrapy a zvýšte bezpečnosť s diskrétnym riešením!

 

Falošné kamery ponúkajú diskrétne a efektívne riešenie na splnenie bezpečnostných potrieb. Zvýšte efektivitu svojho sledovania a znížte riziko zločinu využitím sily stealth kamier. Ak máte akékoľvek otázky alebo chcete zadať objednávku, kontaktujte nás ešte dnes!

Späť do obchodu