Xiaomi Wireless Mouse Lite, bezdrôtová myš, čierna

Vďaka integrovanému klenutému tlačidlu v kombinácii s aerodynamickými okrajmi sa myš pohodlne drží a zároveň poskytuje elegantný dizajn. Kombinácia tmavošedej a čiernej odráža sofistikovanú povahu svojho majiteľa, optimálna voľba pre váš pracovný stôl.

Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom (4 ks)
Kód: D40472
19 € –21 % 15 €
Kategória: Myši k záznamníku
Záruka: 2 roky
Xiaomi Wireless Mouse Lite, bezdrôtová myš, čierna
19 € –21 %

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

 • Bezdrôtový prenos 2,4 GHz
  Vďaka technológii bezdrôtového prenosu 2,4 GHz je Xiaomi Wireless Mouse Lite schopná prenášať stabilné a nepretržité signály. Kompaktný bezdrôtový nano prijímač vás zbaví starostí s káblovým pripojením, vďaka čomu bude váš stôl čistý a uprataný.
 • Pevná rukoväť pre stabilné ovládanie
  Stredne veľké, s pohodlným úchopom pre prirodzené uchytenie medzi dlaňou a prstami. Tlačidlá reagujú a stláčajú sa bez námahy. Vďaka symetrickému ľavému a pravému tlačidlu a rolovaciemu koliesku v strede je používanie intuitívne a jednoduché.
 • Ľahké telo pre rýchly pohyb
  Myš má celkovo ľahký dizajn a váži iba 60 g (bez batérie). Jednoduché ovládanie a pohyb v celom rozsahu zbavuje prst a zápästie tlaku pri dlhodobom používaní.
 • Presný snímač s rozlíšením 1000 dpi
  Myš je vybavená originálnym presným snímačom s rozlíšením 1000 dpi, osvedčenou technológiou, ktorá je ideálna na prácu a štúdium.
 • Upozornenie na slabú batériu
  Myš je napájaná jednou batériou AAA a je vybavená nezávislým vypínačom v kombinácii s automatickým režimom spánku, ktorý šetrí energiu a zabezpečuje dlhú výdrž batérie.
 • Integrovaný nano prijímač
  Mini 2,4 GHz nano prijímač sa dá zasunúť do priehradky na myš pre ľahkú prenosnosť, takže je menej pravdepodobné, že sa stratíte.
 • PTFE nohy myši
  Vďaka nízkemu koeficientu trenia sa ako materiál pre nohy myši používa PTFE, ktorý má dobrú odolnosť proti opotrebeniu a samomaznosť, takže myšou možno pohybovať a polohovať hladko a ľahko bez akéhokoľvek prerušenia.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
Druh myši Kancelárska
Typ snímania pohybu Optický
Prenos signálu Bezdrôtový 2.4 GHz
Napájanie 1x AAA batéria
Citlivosť senzora 1 000 DPI
Počet tlačidiel 3
Rolovacie koliesko Áno
Prevádzková teplota 0 °C – 40 °C
Materiál povrchu Plast
Rozmery 113 x 60 x 36 mm
Hmotnosť 60 g (bez batérie)

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu