Securia Pro IP kamera 5MP POE 4mm dome N319T-500W-W
IP kamera Securia Pro 5Mpx POE 4mm dome N319T-500W-W
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Ukončený predaj
Kód: 01996
Kategória: IP kamera
Záruka: 2 roky
EAN: 8588008394151
Farba: Biela
? Aplikácia: Tuya
Balenie (dĺžka): 120
Balenie (hĺbka): 120
Balenie (šírka): 100
Dĺžka IR prísvitu: 20m
Objektív: 4mm
Prevedenie kamier: Dome
Prostredie: Vonkajšia / Vnútorná
Rozlíšenie: 5MP
Mikrofón: Áno
Reproduktor: Áno
Položka bola vypredaná…
N319T 500W W (2)
5 MP
Parametre
Main Parameters Item No.: N319T-500W-W
Product name Tuya 5MP POE IR Bullet Camera
Operation mode NVR connection, Tuya Smart APP
Main chip MSTAR SSC337DE
Sensor 1/2.9",CMOS GC4320
Resolution ratio HD: 2592*1944; SD: 640*360
Lens HD 5.0MP 4mm lens
Black and white night vision 20 meters
APP TUYA SMART
Main
Functions
Two way intercom Support
ONVIF Support
RJ45 network interface Support
POE power transmission Support
Google Home, Amazon Alexa voice linkage support
Motion detection Support
Humanoid detection Support
Alarm push Support
Remote viewing / playback Support
Cloud storage Support
Local storage support 8-128G TF Card
Reset key Built-in
Other
Parameters
Light sensitivity Color:0.01Lux@(F1.2,AGC ON)
B/W:0.001Lux@(F1.2,AGC ON)
Image coding and decoding H.264/H.265/H.265+
Video system 5MP@ 15fps
Video mode HD / SD
Working stream Adjustable (default 3500mbps)
Weak binding Support
Network transmission RJ45 network cable transmission
Network protocol Support TCP/TP,IPv4,DHCP,RTSP,P2P
Power Supply DC12V 1A / 48V POE
Working temperature -20°C ~ 65°C
Working humidity 10% ~ 95%